Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

okopuhastusÖKO- ehk „rohelist“ puhastusteenust teostatakse allergikutele ning väikelastele ohutuma, keskkonnasõbraliku ja vastava sertifikaadiga keemia abil. Tööde teostamiseks kasutatavad puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades puhastatud pinnal kleepuvana  mustust siduma. Puhtad pinnad püsivad puhastena kauem.
Allpool on toodud väike valik enamtellitavatest ÖKO-puhastusteenustest

 

aknapesu   AKENDE PESU

 Akende ja klaaspindade pesemine sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust, ämblikuvõrkudest jms.
Puhastustööd OÜ professionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse aknapesu spetsiaalsete töö- ja puhastusvahenditega. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.
Akende pesemisel kasutame EnviroStar Green® kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. EnviroStar Green® sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades puhastatud pinnal mustust siduma. Puhtad aknad püsivad puhtana kauem.
„Roheline“ akende pesu on eriti sobiv majapidamisse, kus elavad allergikud ja/või väikelapsed.
Hea valik koduomanikele, kes väärtustavad puhast keskkonda.

 

aur   AURUPUHASTUS

 Uus tehnoloogia erinevate pindade koristamiseks on kuivaurupuhastus. Aurupuhastusega saame pakkuda klientidele kiiret ja keskkonnasõbralikku teenust. Töödeldud pindu saab uuesti kasutama hakata juba 1 – 2 tunni möödumisel.
Selle loodussõbraliku puhastusprotsessi käigus ei kasutata enamasti ühtegi kemikaali või tehakse seda väga vähesel määral ning põhikomponendiks on hoopiski vesi. Nn. kuiv aur suudab tungida ka kõige sügavamatesse pragudesse ning eemaldada sealt mustuse, bakterid, lestad, seeneeosed ja haigust tekitavad mikroobid. Aurupuhastus annab kestvama ja parema tulemuse, kui kemikaalide kasutamine. Kuna aur seob ühtlasi ka tolmuosakesi, siis saab sellega vältida tolmust tulenevat allergiat. See puhastusmeetod on ohutu allergikutele ning teistelegi, kes ei talu kemikaale.

diivanipesu   PEHME MÖÖBLI JA MADRATSITE PUHASTUS

Comvesco Puhastus OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie pehme mööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pikemaajalise hea üldmulje.

 Teie mööbli puhastamisel kasutame EnviroStar Green®kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. EnviroStar Green® sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka® hiljem niiskust saades Teie puhtal mööblil kleepuvana mustust siduma. Mööbel püsib puhtana kauem. EnviroStar Green® tootesarja puhastuskeemia puhastab Teie mööblit hellalt kuid tõhusalt, kahjustamata mööbli katteriiet.®

Lisaks on võimalik tellida mööblile puhastus keskkonnasõbraliku CHRISAL NV probiootilisi mikroorganisme ja bioloogilisi ensüüme allergialiit2sisaldavate puhastusainete abil. Antud puhastus on eriti sobilik mööblilt ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks ja sobib ka hästi peredele kus keegi on puhastuskeemia vastu allergiline. CHRISAL-i puhastusained omavad ainsatena Eestis allergialiidu soovitust.

uusLisaks kasutame Eestis uudsena Teie pehme mööbli teistkordsel loputamisel aluselise puhastusaine neutraliseerijat, mis jätab mööbli riide erksamaks ja aeglustab määrdumist.


Aurupesu ja ökoloogilise puhastusega kombineeritud pehme mööbli puhastus ületab oma efektiivsuselt kaasaegse puhastuskeemiaga saavutatava tulemuse. Kuum aur hävitab tolmulestad, bakterid, viirused, seeneeosed ja mikroobid, samuti eemaldab ebameeldiva lõhna. Tööde teostamiseks kasutatav puhastuskeemia on bioloogiliselt lagunev, st. laguneb pärast tööde teostamist täielikult ega jää puhtale mööblile mustust koguma.

pesemine   VAIBAPESU

Vaipkatete pesu tuleks tellida, kui vaipkattel esinevad plekid, põrandal on silmaga nähtavad käigurajad, hoones on just lõppenud ehitus või remont või kui ruumides levib vaatamata koristamisele ebameeldiv kopitanud lõhn.
Teie vaiba puhastamisel kasutame EnviroStar Green®  või  Chrisali unikaalse tootesarja PIP® kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. Sarnaselt teiste tekstiilpindade puhastusele on aurupesu ja ökoloogilise puhastusega kombineeritud tehnoloogia vaipadegi puhul efektiivsem. Tööde teostamiseks kasutatav puhastuskeemia on bioloogiliselt lagunev, st. laguneb pärast tööde teostamist täielikult ega jää puhtale vaibale mustust koguma.

pesemine   KIVI, PVC , KUMM JA LINOLEUM KATTEGA PÕRANDA PESU JA VAHATAMINE

 Põrand on ruumi kõige tähtsam osa, mis kujundab ülejäänud ruumi, seega tuleb seda õigesti hooldada. Erinevate materjalide puhul on oluline teada, milliseid puhastusaineid ning meetodeid parima tulemuse saavutamiseks kasutada.
Teie põranda pesemiseks ja vahatamiseks kasutame EnviroStar Green®   kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat ja põrandavaha.

suurpuhastus   SUURPUHASTUS

Suurpuhastustööde käigus pestakse aknad, tehakse masinpesu vaipadele,  põrandatele tehakse süvapuhastus ja olenevalt põrandapinnast kaetakse vajadusel kaitsevahaga. Samuti puhastatakse ventilatsiooniavad ja torud, pühitakse tolmud seintelt ja horisontaalpindadelt ning teostatakse muid töid vastavalt kliendi vajadustele. Sanitaarruumides pestakse seinad ja kogu sanitaartehnika. Suurpuhastus on töö, mis vajab erioskusi ja tihti ka eritehnikat.
Kokkuvõtlikult puhastatakse kõik ruumid nii, et neis oleks jällegi meeldiv ja puhas.

ko61Meie puhastusteenus on mõeldud tulevikkuvaatavale inimesele, kes ei soovi oma panust anda keskkonna reostamisse. Ökoloogilise puhastusega realiseerime oma ettevõtte missiooni - läbi kliendi soove arvestava ökoloogilise puhastusteenuse kujundada tervem ja puhtam elukeskkond.

TEENUSTE HINNAKIRI

 

AKNAPESUILM

Asukoht: ÖKO-Puhastus ÖKO puhastustööd