Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

aknapesu tõstukiltAkende pesu, aknapesu


Puhtad aknad loovad Teie firmas ja kodus parema olustiku nii kohalolijatele, kui külalistele. Olenemata muude pindade puhtusest, loovad määrdunud aknad üleüldiselt lohaka mulje, kuna väljast tulev valgus toob ka väikseima pleki esile ning jääb silma.

Akende ja klaaspindade pesemine sisaldab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud tolmust, ämblikuvõrkudest jms.

Regulaarne akende pesemine on kasulik akende säilimisele, kuna mida kauemaks jääb mustus ja tolm nende pinnale, seda rohkem ta sinna ka kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks. Seega soovitame aknapesu seest ja väljast sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust vähemalt kaks korda aastas sügisel ja kevadel. Aknaid saab väljast pesta kuni temperatuurini -5º C. Parim tulemus saavutatakse kuiva ilmaga.

Tiheda liiklusega tänavate ääres on aknapesu vajalik siiski sagedamini soovitavalt korra kuus. Peale ehitamist või remonti on aknad alati tolmused ja kohati värviplekke täis. Sellisel juhul on parem teenus tellida spetsialistidelt kuna ise puhastades võib aknad ära rikkuda.

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse aknapesu spetsiaalsete töö- ja puhastusvahenditega. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit. Akende pesemise hind sõltub akende määrdumisastmest ja töö keerukusest, puhastatavate akende pinna suurusest ja sellest, kas on vajadus tõstuki või tellingute rentimiseks. Samuti kujundab aknapesu hinda see, kas aknaid peab lahti monteerima või eest ära tõstma ( näiteks lahtikruvitavate akende puhul kulub suurem osa ajast monteerimistöödele, mitte pesemisele ).

ökopuhastus

Tellides meilt ÖKO aknapesu, kasutame EnviroStar Green® kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. EnviroStar Green® sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades puhastatud akendel mustust siduma. Puhtad aknad püsivad puhtana kauem.

„Roheline“ aknapesu on eriti sobiv majapidamisse, kus elavad allergikud ja/või väikelapsed. Hea valik koduomanikele, kes väärtustavad puhast keskkonda.

TEENUSTE HINNAKIRI 

Täiendav info akende pesu kohta tel. 55 76 500

Klikka pildil,näed suuremalt.

 

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku.