Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

Vaibapesu1
 Vaipade ja vaipkatete pesu, vaibapesu, vaibapuhastus


Vaibad ja vaipkatted vajavad lisaks igapäevasele tolmuimejaga puhastamisele vähemalt 1-2 korda aastas keemilist märgpuhastust. Vaipkatte pesemine hoiab ära nn. käiguradade tekkimise ning eemaldab kattelt sügavale vaibakiududesse ladestunud mustuse, mida tolmuimeja ei suuda eemaldada. Me ei soovita vaid ühe pleki või nn. käiguraja eemaldamist, kuna eelnenud mustusepleki asemel tekib puhas laik. Sellest tulenevalt ei saa teenuse tellija ikkagi korralikku tulemust.

Tavaliste jaekaubanduses müüdavate vahenditega ei ole plekieemaldus tulemuslik, sest vaibakiududesse jääb tolm ja mustus ikka alles. Tolm ja mustus aga võivad esile kutsuda allergiaid ning ebameeldivat lõhna. Samuti seob kleepuvama aine plekk tolmu, olenemata sellest, et plekk on võib olla ainult vaibakiududesse jäänud. Seega määrdub selliselt puhastatud koht edaspidi kiiremini. Kui vaibale satub plekk, siis ise seda kaubanduses müügil olevate vahenditega puhastades muudab see asja tõenäoliselt hullemaks.
Kemikaalid, mida Puhastustööd OÜ vaipade puhastamiseks kasutab, ei tekita allergiat ja on ohutud nii inimestele kui loomadele ning kõigele lisaks on ka meeldiva aroomiga.

Vaipkatete pesu tuleks tellida, kui vaipkattel esinevad tuntud ja tundmatu päritoluga plekid, põrandal on silmaga nähtavad käigurajad, hoones on just lõppenud ehitus või remont või kui ruumides levib vaatamata koristamisele ebameeldiv kopitanud lõhn.

Keemiliseks vaipkatte märgpuhastamiseks tuleb kõigepealt vaip pesta kemikaali ning harjamasinaga ning siis  spetsiaalse vaibapesumasinaga, mis üheaegselt pihustab vaipkattele loputusvee ja seejärel imeb kemikaali koos veega ning mustusega imeja vastavasse paaki saavutamaks puhta tulemuse. Seejärel antakse aega vaiba kuivamiseks. Tulemus tasub ennast kindlasti ära.

Vaipkatetelt sissetallatud närimiskummi eemaldamiseks kasutame tõhusat kuivaurupuhastus meetodit.

Hinna määrab mustuse aste ja vaipkatte suurus. Tööde teostamiseks soovitame valida aeg, kus vaibal ei kõnnita enam enne vaiba kuivamist. Vaiba kuivamiseks kuluv aeg sõltub vaiba materjalist ning ruumi ventilatsioonist. Vaibad peseme ära kohapeal!

uudis Pakume Teile ainukesena Eestis vaibapesu kuumaveepesuriga. Kuum vesi koos desinfitseeriva Itaalia kvaliteet pesuainega peseb tunduvalt tõhusamalt ning tulemus on parem. Ning tänu desinfitseerivale toimele eemalduvad ka ebameeldivad lõhnad.

Uus, kiiresti kuivav vaibapuhastus.

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.vaiba kuivpesuTEENUSTE HINNAKIRI

Täiendav info vaipkatete pesu kohta tel. 55 76 500

okopuhastus       Ökoloogiline puhastus - Puhtus terves keskkonnas!

Tööde teostamiseks kasutatavad puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades puhastatud pinnal kleepuvana  mustust siduma. Puhtad pinnad püsivad puhastena kauem.

uus  Lisaks kasutame Teie soovi korral Eestis uudsena vaipkatete teistkordsel loputamisel aluselise puhastusaine neutraliseerijat, mis jätab vaiba erksamaks ja aeglustab määrdumist. Aluselise puhastusaine neutraliseerija on bioloogiliselt lagunev ja keskonnasõbralik, ning sobib neutraliseerima ka tava puhastus keemiat. 

ntsu eemaldamine vaibalt

 

Klikka pildil,näed suuremalt.

  

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: Puhastusteenused Puhastusteenused Vaipade ja vaipkatete pesu