Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

Puit ja parkettpõrandate õlitamine

parketi õlitamine
Õlitatud puitpõranda oluliseks eeliseks on selle naturaalne välimus ning suur vastupidavus. Vastupidiselt põrandalakile, mis tekitab puidupinnale lisakihi (lakitud puitu õlitada ei saa), imendub põrandaõli sügavale puidu pooridesse, tõkestades seeläbi ligipääsu niiskusele ja mustusele. Kuna pinnale ei teki lisakihti, joonistub puidumuster välja kogu oma naturaalses ilus ning pind omandab loomuliku ja sügava läike. Kui õlitamine on teostatud professionaalselt ning põrandasse hõõrutud õlikogus on küllaldane, muutub puidu pealispind kulumis- ja veekindlaks ning hakkab siidjalt läikima. Iga järgnev hooldusõlitamine omakorda tugevdab puitu veelgi, kuna põrandaõli tagab määrdumis- ja kulumiskindla pinna.

Esimese hooldusõlituse võib teha kõige varem 1 kuu möödudes peale põhiõlitust. Hooldusõlituse sagedus sõltub põrandatele langevast koormusest. Eriti oluline on määrdumis- ja kulumiskindel õlitamine kohtades, kus on tihe liikumine, näiteks kaubamajades, koolides, restoranides, peosaalides ja mujal. Intensiivselt kasutatavates kohtades (näiteks ühiskondlike hoonete põrandad ja koridorid) tuleks hooldusõlitust teha 4 korda aastas. Väiksema kasutuskoormusega kohtades (näiteks eluruumid) tehakse hooldusõlitust 1-2 korda aastas või vajaduse ilmnedes.

Puit- ja parkettpõranda hooldust on kliendil iseseisvalt keeruline teostada, sest valesti tegutsedes võib hinnalise puitpõranda hoopis rikkuda. Puitpõrandate hooldusõlituseks pestakse põrand puhastusaine ja masinaga, kaetakse hooldusõliga, töödeldakse hõõrumismasinaga, eemaldatakse üleliigne õlikiht ning töödeldakse poleerimismasinaga.

Puit- ja parkettpõranda hoolduse hind sõltub pinnakatte seisundist, suurusest, asukohast ja mahust. Puhastustööd OÜ pakutav puitpõrandate profesionaalset hooldustöötlemist, mis säästab aega ja raha igapäevastes puhastustöödes ning tulemus on suurepärase särava läikega. Teenuse tellimisel palume arvestada, et peale hooldusõlitust  ei tohi 12 tunni jooksul õlitatud põrandal kõndida.

litamine

TEENUSTE HINNAKIRI

Täiendav info põrandate õlitamise kohta tel. 55 76 500

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: PUHASTUSTEENUSED Puitpõrandate õlitamine