Puhastustööd OÜ

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VahupesuUUS TEENUS. Vaipkatete vahupesu koos aurupesuga

Aktiivselt puhastav ja vaibakiude kaitsev niiske vahupesu ning "kuiva auru" pesu. Eriti sobib plaatvaipadele kuna ei kraatsi plaadi ääri üles, ega niisuta vaipa üleliia. Vaip paari tunniga kuiv ja kasutamisvalmis.

 

Võtke meiega ühendust ja lepime vaibapuhastuse aja kokku!

 

10544354 347271855473834 1490479620762449890 n Pehme mööbli puhastus ainult meilt kuumavee pesuriga! 

  

Puhastame Teie pehme mööbli kuumavee pesuriga. Lõpptulemus on parem kuna kuum vesi peseb tõhusamalt ning tulemus on parem. 

    

Võtke meiega ühendust ja lepime pehme mööbli puhastuse aja kokku!                          

roheline aknapesuAknapesu nüüd "roheliselt"!

Puhastustööd OÜ profesionaalsed töötajad tagavad kiire ja kvaliteetse akende pesu spetsiaalsete ÖKO puhastusvahenditega. ÖKO pesuainetega pestud aknad püsivad puhastena kauem, ning on ohutud pisiperele. Vajadusel kasutatakse redelit või tõstukit.

LASE PÄIKE AKNAST TUPPA    Võtke meiega ühendust ja lepime akende pesemiseks aja kokku.

NB! Osutame puhastusteenuseid era- ja äriklientidele 7 päeva nädalas. Teile sobival ajal.

Pehme mööbli puhastus

ToolipesuReeglina kasutame mööblit ja kontoritoole igapäevaselt, mistõttu toimub ka nende intensiivne määrdumine. Seetõttu on pehme mööbli puhastamine aeg-ajalt vajalik. Pehme mööbli puhastamine kodus või kontoris jaekaubanduses saadaolevate vahenditega ei võimalda kogu mustust mööblilt ja toolidelt kätte saada.

Pehme mööbli puhastamine saadaolevate pihustatavate kemikaalidega jätab sageli kemikaali mööblile koos mustusega, kuivamisel võivad aga ilmuda puhastusainest tekkivad puhtuse laigud. Kleepuvama aine plekk seob aga tolmu olenemata sellest, et aine on ainult kangakiududesse jäänud. Seega määrdub selliselt puhastatud koht edaspidi kiiremini.

Eeltoodust lähtuvalt tuleks eelistada professionaalset puhastusteenust. Professionaalse puhastuse käigus pihustatakse sõltuvalt mustusest mööblile või toolile vastav tekstiilipuhastusaine, mis tungib sügavale tekstiilikangasse. Seejärel imetakse see koos mustusega välja spetsiaalse vee- ja tolmuimejaga. Pehme mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal.

Puhastustööd OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie pehme mööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pikaea ja hea üldmulje. Hind sõltub materjalist, mustuse astmest ning liigist ja töö mahust.

uudis Ainult meie Eestis pakume Teile pehme mööbli puhastust kuumaveepesuriga. Kuum vesi koos desinfitseeriva Itaalia kvaliteet pesuainega peseb tõhusamalt ning tulemus on parem.

okopuhastus

Tellides meilt ÖKO puhastuse kasutame Teie mööbli puhastamisel EnviroStar Green®kõrgekvaliteedilist keskkonnasõbralikku puhastuskeemiat. EnviroStar Green® sarja puhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad, st. lagunevad pärast tööde teostamist täielikult ega hakka hiljem niiskust saades Teie puhtal mööblil kleepuvana  mustust siduma. Mööbel püsib puhtana kauem. EnviroStar Green® tootesarja puhastuskeemia puhastab Teie mööblit hellalt kuid tõhusalt, kahjustamata mööbli katteriiet.

allergialiit2Lisaks on võimalik tellida mööblile puhastus keskkonnasõbraliku CHRISAL NV probiootilisi mikroorganisme ja bioloogilisi ensüüme sisaldavate puhastusainete abil. Antud puhastus on eriti sobilik mööblilt ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks ja sobib ka hästi peredele kus keegi on puhastuskeemia vastu allergiline. CHRISAL-i puhastusained omavad ainsatena Eesti Allergialiidu soovitust.

uusLisaks kasutame Eestis uudsena Teie pehme mööbli teistkordsel loputamisel aluselise puhastusaine neutraliseerijat, mis jätab mööbli riide erksamaks ja aeglustab määrdumist. Aluselise puhastusaine neutraliseerija on bioloogiliselt lagunev ja keskonnasõbralik, ning sobib neutraliseerima ka tava puhastus keemiat.

TEENUSTE HINNAKIRI

Täiendav info pehme mööbli puhastamise kohta tel. 55 76 500

AKNAPESUILM

call puhastus

  Nahkmööbli puhastus ja hooldus soodsa hinnaga !

Comvesco OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab mööbli pika ea ja hea üldmulje. Mööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööbli puhastus ja hooldus -10%. 

 

Võtke meiega ühendust ja lepime tööde teostamiseks aja kokku. 

Asukoht: PUHASTUSTEENUSED Pehme mööbli pesu